Diplomacie - Evropě chybí srozumitelná doktrína

Published on 25 February 2011 at 17:01

Diplomacie

Evropě chybí srozumitelná doktrína

El País

Všechny velmoci mají pro případ řešení významných událostí k dispozici jasnou diplomatickou doktrínu, kterou uplatňují na základě svých zájmů. Revoluce na Blízkém východě ukazují, že je načase, aby si takovou doktrínu vytvořila i Evropská unie, domnívá se komentátor listu El País José Ignacio Torreblanca.

 

Velká Británie

Drogy přestaly být cool

The Guardian

Počet mladých uživatelů drog ve Velké Británii za posledních patnáct let klesl o 30 %. Je příčinou tohoto poklesu zhoršující se kvalita psychotropních látek, nebo negativní zkušenosti slavných osobností?

 
 

Redakční komentář

Krásnou demokracii, prosím

 
 

Irsko

Se zlobou k volbám

The Irish Times

 
 

Energetika

Evropsko-ruská výměna názorů

euobserver.com

 
 

Německo

Bild obhajuje zu Guttenberga

Die Tageszeitung

 
 

Ropa

Libyjská krize napomáhá inflaci

La Vanguardia

 
 

Z archivu

Irsko

Irské volby jsou slepou uličkou

The Irish Times

 

Categories

Was this article useful? If so we are delighted! It is freely available because we believe that the right to free and independent information is essential for democracy. But this right is not guaranteed forever, and independence comes at a cost. We need your support in order to continue publishing independent, multilingual news for all Europeans. Discover our membership offers and their exclusive benefits and become a member of our community now!

Are you a news organisation, a business, an association or a foundation? Check out our bespoke editorial and translation services.

Support independent European journalism

European democracy needs independent media. Join our community!