Německo - Multikulti selhal. A co teď?

Published on 18 October 2010 at 17:10

Německo

Multikulti selhal. A co teď?

Presseurop

V době, kdy je debata o postavení cizinců a muslimů ve společnosti v plném proudu, zpochybňuje Angela Merkelová integrační model zavedený před několika desítkami let. Podle německého tisku to signalizuje posun země směrem doprava.

 

San Marino

Konec jednoho daňového ráje

La Stampa

Tato malá republika vklíněná do úpatí Apenin se donedávna považovala za bezpečné místo pro uložení financí, o kterých se neměly dozvědět berní úřady. Velkou ránu jí však uštědřila hospodářská krize a utahování šroubů ze strany italské vlády, která se snaží zabránit daňovým únikům.

 

Belgie

Stále bez vlády

Gazet van Antwerpen

 

Česká republika

Pravice utrpěla ránu

Hospodářské Noviny

 

Švédsko

Afghánistán rozděluje parlament

Svenska Dagbladet

 

Krize

První bilance úspornosti

România liberă

 
 

Kresby

Vetřelec

Joep Bertrams

Categories

Was this article useful? If so we are delighted! It is freely available because we believe that the right to free and independent information is essential for democracy. But this right is not guaranteed forever, and independence comes at a cost. We need your support in order to continue publishing independent, multilingual news for all Europeans. Discover our membership offers and their exclusive benefits and become a member of our community now!

Are you a news organisation, a business, an association or a foundation? Check out our bespoke editorial and translation services.

Support independent European journalism

European democracy needs independent media. Join our community!